Naše technologie

Prostřednictvím našim technologiím posouváme výrobu na vyšší úroveň. Ovládáme CNC frézování, CNC soustružení, elektrojiskrové obrábění, broušení, reengineering/skenování a lisování. Díky nim umíme přesně a efektivně zpracovávat širokou škálu materiálů a vytvářet ty nejkvalitnější výrobky s maximální přesností.

CNC frézování

Potřebujete vytvořit kvalitní díly s vysokou úrovní detailů a povrchové úpravy? CNC frézka to hravě zvládne! Je řízena počítačovým systémem, takže vám vždy zajistí 100% přesnost a opakovatelnost výroby. 

Chci vědět více

CNC soustružení

Díky CNC soustruhům měníme surový kov na dokonale přesné výrobky s důrazem na detaily. Počítačově řízený soustruh poslouží k tvorbě komplexních rotačních dílů a součástí různých velikostí s vysokým standardem kvality.

Chci vědět více

Elektrojiskrové obrábění

Potřebujete dokonalé výrobky s extrémně hladkými povrchy a vysokou přesností rozměrů? Díky elektrojiskrovému obrábění hravě vyrobíme i velmi malé díly s vysokou úrovní detailů. 

Chci vědět více

Broušení

Hledáte rozměrovou přesnost a povrchovou kvalitu, kterou byste jinými způsoby nedosáhli? Odpověď je broušení. Společně s naším zkušeným týmem pro vás realizujeme i ty nejnáročnější projekty a poskytneme vám výrobky na té nejvyšší úrovni.

Chci vědět více

Reverzní inženýrství / skenování

Reengineering a skenování jsou klíčovými procesy, které nám umožňují transformovat existující výrobky a komponenty na novou úroveň. Ať už potřebujete zpětně vytvořit výrobní dokumentaci nebo vyladit produkt k dokonalosti, na nás se můžete spolehnout.

Chci vědět více

Lisování

Nemáte kapacity nebo prostor na vlastní výrobu lisovaných dílů? Nechte to na nás. V naší nové lisovně pro vás rádi zajistíme sériovou výrobu širokého spektra produktů přesně podle vašich představ.

Chci vědět více

S čím můžeme pomoci?

Více než 30 let zkušeností nám dává sebevědomí a vám jistotu, že najdeme to nejlepší řešení. Uděláme maximum pro to, abyste si na konci spolupráce odnášeli dokonalý produkt vyladěný do posledního detailu a také úsměv od ucha k uchu. Stačí nám říct vaši představu a my se postaráme o vše ostatní.

Kontaktujte nás