O nás

Z vize k finálnímu produktu

Staráme se, abyste se museli starat co nejméně. Zajistíme proto komplexní výrobu a k vám pošleme 100% odladěný produkt přesně podle představ.

Komplexní výroba Ryšavý
Historie firmy Ryšavý

Z dílny do výrobní haly

V roce 1990 se toho dělo hodně. Jeden muž se například rozhodl v malé dílně za domem rozjet malou zakázkovou výrobu. Nebyl to nikdo jiný než Antonín Ryšavý, který už od začátku věděl, že firmu postaví na poctivosti a kvalitě. A vyplatilo se. Postupně nabíral další zaměstnance a po čase mu začala být dílna malá. V roce 2013 proto otevřel moderní výrobní halu v Hustopečích, kde se začal zaměřovat daleko více na vývojovou výrobu a místo nástrojů a dílů podle zákaznické dokumentace nabízel komplexní řešení.

Z otce na syna

V roce 2016 se vedení firmy ujal syn Jan, který po vzoru svého otce ctí tradice, nezapomíná ale ani na to mířit neustále dopředu. Postupně proto čím dál více směřuje výrobu k automatizaci a robotizaci, které ji ještě více zefektivní a zkvalitní. Žádný z úspěchů firmy by ale nenastal, pokud by v jejím srdci nestálo více než 60 loajálních a kvalifikovaných zaměstnanců. Panuje tu pohodová atmosféra a i když se nejmenujete Ryšavý, do místní rodiny hravě zapadnete. Navíc je tu pro každého vždy prostor k růstu – stačí tedy chtít a dostanete tu nejvyšší podporu mířit v rámci firmy výš.

Rodinná firma Ryšavý

Na čem nám záleží?

Překonáváme očekávání klientů

Vše, co děláme, se snažíme dělat nejlépe, jak umíme. Zakládáme si na profesionální komunikaci, dodržujeme termíny a spokojení jsme jen tehdy, pokud do puntíku naplníme nebo dokonce předčíme vaše očekávání.

Vychováváme špičkové zaměstnance

Víme, že bez kvalitních zaměstnanců bychom se mohli vrátit zpět na začátek. Proto pro ně vytváříme pohodové prostředí a dáváme jim prostor k profesnímu vývoji. Chceme zkrátka, aby do práce chodili každý den s úsměvem.

Posouváme se neustále vpřed

Ctíme tradici, ale nikdy neusínáme na vavřínech. Otevíráme dveře inovacím, novým technologiím a postupům, které nám umožňují neustále přicházet s dalšími efektivními řešeními. Tím posouváme vpřed nejen sebe, ale i projekty našich klientů.

Podporujeme místní projekty

Naše produkty často nachází domov v zahraničí. My jsme ale hrdí na to, odkud pocházíme. Snažíme se být pevnou součástí naší lokality a neustále podporovat místní projekty a iniciativy, které to potřebují.

S čím můžeme pomoci?

Více než 30 let zkušeností nám dává sebevědomí a vám jistotu, že najdeme to nejlepší řešení. Uděláme maximum pro to, abyste si na konci spolupráce odnášeli dokonalý produkt vyladěný do posledního detailu a také úsměv od ucha k uchu. Stačí nám říct vaši představu a my se postaráme o vše ostatní.

Kontaktujte nás